| tclaudiuxandru a întrebat:

mi-am instalat windows xp.mi-am instalat drivere tot...iar pe skype spune: nu detecatm placa de sunet...si nu se aude nimic in casti. FUNDAAA!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Asta inseamna ca nu ai instalat driver de sunet. In Device Manager cum arata sunetul acolo? Ai un semnul exclamarii pe el?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| MaTrIx8378 a răspuns:

Poate nu ai driverul bun pentru sunet, cauta alt driver, gaseste-i denumirea si cauta-l si instaleaza-l

| DanY48One a răspuns:

Doar pe skype?

| tclaudiuxandru explică:

UN semn al intrebari ..si apare cu galben si scrie other deviceshappy