| AlexMAV a întrebat:

Mi-am luat LG Optimus L9 P760. E ok telefonul. La internet am o problema. El merge foarte bine cu Wi-Fi, dar cand am mb imi spune sa activez Wi-Fi sa mearga. Nu stiti cum sa fac sa mearga pe mb(fara Wi-Fi). Cred ca trebuie sa fac niste setari la Internet din telefon, dar mai bine imi ziceti voi daca stiti ca sa nu fac o prostie. Multumesc.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Băă_Bogdan_1994 a răspuns:

Mai bine il duci la un specialist el poate stii! Parerea mea este ca de la setari(mai bine il duci la specialist si nu umba la setari, eu mi-am dat cu parerea)

| AlexMAV explică (pentru Băă_Bogdan_1994):

Iti dau tie funda, ca nu a mai raspuns nimeni, si e bun raspunsulwinking.

| Băă_Bogdan_1994 a răspuns (pentru AlexMAV):

Multumesc!

| AlexMAV explică (pentru Băă_Bogdan_1994):

Sa cresti mare laughing