| AlinPlaya a întrebat:

Mi-am luat un Samsung Corby si l-am cam scapat pe jos. laughing S-a "julit" fata de deasupra, touchscreen-ul e-n regula. Stiti cumva daca se poate schimba acea fata? Va multumesc!
Ave!

Răspuns Câştigător
| dianaBanana a răspuns:

Pai du-te cu el la reparat de acolo de unde l-ai luat, iti vor da un tel in schim pentru cateva zile si til vor repara pe "spatele" garantiei

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a rezolvat intrebarea? si eu cam am aceeasi problema, doar ca am fost la Vodafone, si mi s-a spus ca nu se poate repara sad raspuns rapid!