| anonim_4396 a întrebat:

Salut, mi-am luat un SSD și mi-am mutat sistemul de operare pe el. Ceea ce înseamnă că HDD-ul îl folosesc doar pentru stocat ceea ce accesez rar și de aceea se mai oprește. Problema este când explorez SSD-ul am momente când HDD-ul pornește și pe deasupra trebuie să aștept să ajungă la turația lui ca să se încarce fișierele(repet: de pe SSD). Nu înțeleg acest non-sens dar cum pot scăpa? Să fie indexingul?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Scoate discul vechi și bagă-l într-o casetă externă cu adaptor pe USB.

| Atotstiutorul a răspuns:

Scoate din windows hibernarea hdd-ului

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu acest fel de soluții căutam...