| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am o tableta Asus veche, dar are o problema mare, cand da sa booteze se porneste pana la logoul de Asus si apoi se stinge fortat, era incarcata complet si nu inteleg de ce face asa, cred ca si-a pierdut sistemul de operare, cum il pot instala inapoi?

1 răspuns:
| Crackman a răspuns:

Trebuie sa mergi la Asus dar cel mai probabil iti cumperi una noua ( treaba merge pe consum ) si o sa iti zica ca este deja veche si chiar daca o faci nu merita