| Ivascu_Alex_1993 a întrebat:

Salut, mi-am modat de curand ps3 si am o problema cu copierea jocurilor, adica nu stiu exact cum sa fac asta. de exemplu am copiat Last of us si nu reusesc sa il deschid, il gasesc in multiman si cand dau pe EBOOT imi apare o imagine cu multe randuri de scris.
eu am copiat in ps3 doar fisierele din USRDIR. Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Uite pe 128bit.me-iti trebuie programul jdownloader sa le descarci, apoi arzi dvd cu imgburn iso.tu ai copiat doar fisierele jocului.mai bine tragi in dvd.

| anonimulk a răspuns:

Salut trebuie in cazu tau instalate direct de pe sidi ca dupa se copiaza pe hdd
ps3-ului

funda plase

| Ivascu_Alex_1993 explică (pentru anonimulk):

Pai nu am cum, pentru ca jocul are 33 Gb. alta varianta? el este deja copiat in ps3