| Nustiucinece a întrebat:

Salut, mi-am reinstalat windows-ul si acum imi bazaie microfonul foarte tare inainte nu imi bazaia deloc vreo solutie?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Singura soluție ar fi să revii la vechiul windows.

| dragonu35hp a răspuns:

Depinde ce windows ai.
Daca ai 7 faci astfel:
Control panel/Hardware and sound/Sound/Tab-ul Recording/Dublu click pe microfonul tau/Tab Levels/Si dai Microfon Boost mai mic. happy

| Nustiucinece explică (pentru dragonu35hp):

Da nu e vorba de microfon boost frate, inainte nu avea nici o problema si cu microfon boost dat la maxim. nu sunt casti de 15 lei, Windows 8.1 ai ceva idei?