| Stufii a întrebat:

Am windows 10 iar de ieri mi-a dispărut iconița de la wi-fi, nici dacă bag cablul de internet nu-mi apare iconița de la rețea. Am căutat pe net soluții dar nu m-au ajutat... Am reinstalat driverul de rețea și nimic. Am găsit niște comenzi în cmd pe net, nici alea nu m-au ajutat. Troubleshoot-ul nu găsește nimic, nu știu ce să mai fac. Am încercat si system restore dar nu merge. Totuși m-am putut conecta manual la o rețea wireless, și merge... În Connection Adapters apar toate conexiunile dar nu și în taskbar. Mă poate ajuta cineva? straight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O eroare ti-a facut asta sau chiar un virus. cel ami rapid mod de a rezolva este sa iti salvezi ce ai in laptoppe stick-uri dememorie sau dvd-uri si apoi sa reinstalezi windowsul. Sau cel putin sa faci o reimprospatare.

| Stufii explică (pentru anonim_4396):

Nu mă încântă ideea dar cel mai probabil asta o să fac într-un târziu!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Stufii):

Atunci descarca Advanced SysteCare 9 Pro conectandu-te cu cablul la un rouer. Instalezi si apoi il activezi. iti dau eu serial. Dupa aceea cauti la unelte optiunea de windows repair. Scanezi si gata.
Sau mai simplu descarci WinFix si scanezi cu el.

4 răspunsuri:
| Stufii explică (pentru Fanibu):

Am încercat și resetul doar că nu l-am mai menționat...