| CristiB93 a întrebat:

Mi-am schimbat hardul la laptop, dar nu imi mai merge camera web. Puteti sa imi spuneti ce trebuie sa fac ca sa mearga camera din laptop?

6 răspunsuri:
| Valentin53 a răspuns:

Pai vezi cum se cheama modelul ce il ai de Laptop ma refer, si cauta`i driver`ul pe net, e simplu... il descarci, si instalezi si esti aposto...winking

| CristiB93 explică (pentru Valentin53):

Pai nu e asa simplu, am incercat si nu ma descurc, poti sa imi lasi un link de unde sa descarc driverul? Please sad?
Modelul meu de laptop e Sony vaio VGN CR21Z/R

| Valentin53 a răspuns (pentru CristiB93):

Uite aici vezi ca pentru windows 7, ai optiune sa schimbi pentru ce tip de windows ai, ai toate driverele pe site ...bafta... http://driverscollection.com/? H=VGN-CR21Z/R&By=SONY

| CristiB93 explică (pentru Valentin53):

Da am toate driverele, dar pe care trebuie sa-l descarc, ca imi apar acolo sute, cum aflu care trebuie sa il descarc?

| Valentin53 a răspuns (pentru CristiB93):

Http://esupport.sony.com/......el-find.pl aici si apesi pe modelul tau de vaio..., daca nu il detecteaza singur laptopu, si descarci doar dreiver`ul ce spune despre web`cam`ul tau, atat pentru ca nu stiu ce windows ai tu bagat pe el, poate ai in 32 de bits, sau 64, nu stiu asta, asta vezi si tu sper ca reusesti de data asta, bafta

| CristiB93 explică (pentru Valentin53):

Am windows 7 si e pe 64 de bits