| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am tras ceva referat la xerox si din pacate scria numele cu pixul pe o foaie daca m-as duce acum l a xerox as putea da sa imi scaneze si dupa aia sa stearga numele acela?

Răspuns Câştigător
| Matrixy a răspuns:

Mai intai trebuia sa stergi numele cu corectorul iar mai apoi sa-ti faci copie.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Tai o bucățică de hârtie și acoperi scrisul; copiezi, apoi dezlipești „fițuica".

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă le zâmbești frumos, s-ar putea să te ajute. Deși, cred că știi, acest serviciu (mă refer la corecturile pe text, adăugarea/eliminarea unor cuvinte) nu intră în atribuțiile lor.
Dacă ai acasă, un pix corector, o bandă, ori o pastă corectoare, șterge tu, iar apoi, o dai din nou la xeroxat. Folosește-ți imaginația, voi copiii sunteți foarte inventivi.