| BogdyBebe a întrebat:

Salut mi s-a micsorat lista cu prieteni din cheat si nu reusesc nicicum sa o fac sa isi revina :p
care ma poate ajuta si pe mine, va rog?

Răspuns Câştigător
| maria11579 a răspuns:

Nu este o bara mare, ca o bara de instrumente, ci una simpla, care cred ca iti apare, dar nu stii ca despre ea este vorba. Misca mouse-ul in partea in care ti se termina spatiul pentru activitatea prietenilor, in partea de jos a acestuia, iti va aparea mouse-ul sub forma a doua sageti orientate vertical, in sensuri opuse. Dai click si tragi in partea de sus, iar astfel lista de prieteni se va mari. happy

7 răspunsuri:
| maria11579 a răspuns:

Probabil ai apasat din greseala in acelasi timp tastele "Ctrl" si "F", iar acum iti apar doar prietenii online din lista de prieteni. Incearca sa apesi din nou "Ctrl" si "F" in acelasi timp. Sper ca te-am ajutat! happy

| maria11579 a răspuns:

Multumesc pentru funda! Ma bucur daca te-am putut ajuta! happy:*

| BogdyBebe explică:

Cheat'ul de pe Facebook :p

| maria11579 a răspuns (pentru BogdyBebe):

Am crezut ca te referi la lista de prieteni de pe mess. :p Prietenii din chat-ul de pe facebook nu raman mereu aceeasi. Din cate stiu eu, in acel chat iti apar prietenii cu care vorbesti cel mai des. Dar daca nu asta este explicatia, atunci probabil, ca ai micsorat-o printr-o simpla tragere cu mouse-ul in jos, astfel incat acum spatiul pentru activitatea prietenilor este mai mare. O poti readuce la forma initiala printr-o tragere in partea de sus a acesteia, cu mouse-ul, dar astfel in partea dreapta, sus, vei avea mai putin loc pentru activitatile recente ale prietenilor. Sper ca te-am putut ajuta!winking

| BogdyBebe explică:

Da ok, danu imi apare nebunia ai de bara de care sa trag sad si ma disper ca vad dor trei prieteni si trebuie sa tot dau scrol de la mouse sa ii vad pe toti. :?