| flystann a întrebat:

Salut, mi s-a spart monitorul pe tren, am fost la un lan de cs in Bucuresti. As vrea sa intreb, exista cumva vreo modalitate sa fac ca imaginea sa-mi fie din stanga pana undeva la mijlocu ecranului, ca un fel de splitscreen ca sa nu mai am bucata unde e spart (dreapta, monitor 24'', e cam cat o palma deschisa, full height) unde nu se vede (alb) peste rezolutia din joc?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Doar sub linux aiavea posibilitatea sa faci split a ecranului, dar nu ti-ar functiona jocul Windows pe el.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am auzit niciodata sa poti face imaginea doar pe o zona din monitor... dar cine stie