| Panfiloiu_Cristian_1999 a întrebat:

Salut mi s-a stricat pc cand fac windowsu de tip windows 7 imi apare o eroare cu codu 0X80070017 si nici windows xp nu merge am incercat si pe stick dar nu merge deloc ce sa fac ce e stricat in pc am incercat diferite metode am pus si alt hard dar nu stiu ce sa fac

5 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Ma problema e ca tu sigur ai corupt hardiskul sau mai rau l-ai scris peste cel vechi( nu ai sters partitiile) iti recomand sa iei un hardisk nou sau un ssd fiindca nu cred ca il mai poti repara( si daca il repari se strica din nou) data viitoare cand instalezi windows verifica toti pasii de pe youtube.

| costinvlad a răspuns:

Trebuie formatat diskul. Create partitii noi. Iati mai bine un ssd pentru windows.

| costinvlad a răspuns:

Boot-ezi dupa un dvd boot-abil windows si dai format la toate partitiile.