| xXx_6966 a întrebat:

Miam instalat windowsul acum 30 min.(Windows 7). am instalat toate driverele totul lucreaza in afara de boxe ..nu se aude nimic. Am instalat realtek de vreo 3 ori s1 tot nu merge... ce sa fac. ma ajuta cineva? Funda!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut vezi să nu ai întrerupere în cablu sau în mufa boxelor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si de ce intrebi la Dragoste si sex?

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Sigur driverul de sunet ii realtek, poate ii de sound max? Fa in felul urmator descarca de pe net driver checker 2. 7. 4 si iti cauta toate driverele uite coduri de intregistrare.serial: BMB6E-CA5J6-ZY3OY-D6XAC
serial: BIE30-E3LH6-ZHZ6N-DC6EC
serial: BRE09-CA7H6-DMHKK-4FH7C