| sergio19 a întrebat:

am windows 7 si nu se aude muzica in boxe, dar in casti se aude, mi-am instalat si driver realtek si degeaba. nu stiu ce sa mai fac

9 răspunsuri:
| 334499 a răspuns:

Problema nu e de la soft, ci de felul cum ai bagat firele

Janina
| Janina a răspuns:

Ti s-au ars boxele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema poate sa fie de la boxe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum conectez castile in spate la pc? iesire in fata nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am la fel windwos 7. cu win xp mi se auzea si boxele erau bagata unde le acum si acum cand am win 7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu mi se aude nici in boxe nici in casti big grin nu stiu ce are

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am ceeasi problema bag castile se aude bag boxele nu se mai aude...

| carmen1429 a răspuns:

Si eu am windows 7 si nu am nici un fel de problema...nu e de la windows. Poate ca e in cauza boxelor sau nu ai bagat bine firele... cea ce a spus si trilulilu89

| Lps_Eminescu_1997 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema. te pot ajuta.winking