| SoundTHeWave a întrebat:

Salut nu ma pot decide intre Samsung Galaxy s3 si Htc One X, sper sa ma puteti ajuta, as prefera cat mai multe informatii, pro / contro. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| bineproportionat a răspuns:

Salut iti recomand cu multa incredere S3 http://bit.ly/19gXtY2
Sa stii ca HTC-urile nu sunt fiabile, nu stiu din ce motiv dar nu rezista in timp! Si Samsung a avut tot timpul parte de mai multe update-uri din partea androidului, asa ca ia-ti s3!

6 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ia cate unul din fiecare daca nu te decizi, S4 de preferinta

| Jokerh6662 a răspuns:

Samsung Galaxy S3 este foarte bun happy

| SoundTHeWave explică:

Ce vrei sa spui prin mai dotat?, eu stiu ca are procesorul mai bun si acel HTC sense. Totusi doresc sa fie cat de cat rezistent deoarece il voi tine vreo 3 ani.

| SoundTHeWave explică:

As mai vrea sa stiu care are mai mult lag daca stie cineva.

| Danyee a răspuns:

Pai, HTC-ul este mai dotat, dar ca design este mai frumos S3, eu as alege S3, chiar daca HTC este mai bun, dar nu o sa mai fie asa bun, mie sincer mi s-a intamplat sa nu imi mai mearga.

| florida5654 a răspuns:

Alege s3 a facut si iphone5 si s4 si note3 pe toate le-a facut