| SoundTHeWave a întrebat:

Nu ma pot decide intre Htc One si Galaxy S4, as avea nevoie de niste informatii ( daca ar fi experiente personale ar fi si mai bine ) despre :
Battery Life, Gaming Performance, daca cu noua functie care iti permite sa muti aplicatiile pe card cei 16gb de pe Samsung sunt de ajuns, De obicei folosesc destul de mult telefonul pentru youtube, facebook( macar 2 ore cand merg in mall ) si imi trebuie o baterie care sa imi ajunga. Sper ca ma puteti ajuta. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Cu samsungul toti incep sa zica: nu imi incarca bateria, mufa nu merge bine si nu pot sa-l conectez la PC, se blocheaza ecranul, etc. HTC pare sa fie mai bun, Samsung are o reputatie rea din punctul meu de vedere.

| SoundTHeWave explică (pentru mgtow):

Inteleg faptul ca HTC one este superior cand vine vorba de calitate la : display, audio, design. Singururele aspecte care ma ingrijoreaza sunt : camera, bateria.

| mgtow a răspuns (pentru SoundTHeWave):

Daca stii sa ingrijesti telefonul nu ai treaba cu el.

3 răspunsuri:
| Gutoi_Alexandra_1993 a răspuns:

Eu am Samsung galaxi s 4 mini si e perfect!