| allstarwatch a întrebat:

Nu stiu de ce, dar nu mai prind wi fi la telefon. adica trebuie sa pun telefonul langa router pentru 2 liniute. si am fost la inca doi prieteni, sa vad daca e din router, dar asa face si la ceilalti. deci daca ma puteti ajuta v-as fi recunoscator

3 răspunsuri:
| PimballWizzard a răspuns:

Router-u are un buton de reset cu un motiv... daca nu isi revine arunca-l laughing

| Eva400 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat, dar la mine nu era deloc...incearca sa-ti dai telefonul pe mod avion, apoi dezactivezi modul avion si incearca din nou sa-ti activezi wi-fi-ul.

| Eu0001 a răspuns:

Eu cred ca e de la telefon sau îți trebuie router cu 3 antene