| Anonim2132 a întrebat:

Salut
o intrebare
mi-am luat de curand un stick de internet mobil de la rcs
si vreaus a stiu cum pot afla istoricu stickului adica pe tot ce am intrat pe internet
dau funda

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Pe stick nu poti vedea ce ai accesat, doar in browser poti sa vezi pe ce ai intrat tu in timp. Fiecare browser are "Arata Istoricul" dar ca sa vezi pe stick, nu poti vedea.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Istoricul stick-ului? laughing
Aia se vede in browser, nu pe stick!

| AnutzaBM a răspuns:

Buna istoricul sticku-lui nu cred ca exista happy insa istoricul browserului da (opera, explorer, fire fox, mozilla depinde de ce folosesti) acolo poti vedea ce adrese s-au accesat de pe calculatorul respectiv.