| diablo86 a întrebat:

Salut.Mi-am luat de curand o cartela Orange cu numar iar pe ia se afla si creditul.Cum pot activa internet pe mobil cu ajutorul creditului? Am Nokia lumia 520.

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Poti activa o optiune cu trafic de internet prin apel la *100# sau prin mesaj la 321. Oferta pentru optiuni internet pe mobil o gasesti accesand link-ul http://oran.ge/1FFDH9y.

Cu prietenie,
Orange Helper

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi activa o opţiune care are şi net inclus - vezi opţiunile la linkul oficial :
http://www.orange.ro/internet-mobil/prepay/cartela-internet-prepay-ro.html

Toate cele bune.

| SorinaSuciu a răspuns:

Activezi traficul de date.

| DanielCibu a răspuns (pentru SorinaSuciu):

Traficul de date il poti activa dupa ce incarci...de preferat ar fi sa iti activezi si o optiune altfel iti termini creditul din trei miscarilaughing)

| SorinaSuciu a răspuns (pentru DanielCibu):

Eu sunt pe Orange pe aboanament si am zis cum fac euhee hee)

| DanielCibu a răspuns:

Iti incarci credditul apoi iti activezi o optiune de net. daca esti la telekom apelezi 1234 daca estipe alta retea ...habar nu amlaughing)