| Jonnyk a întrebat:

O luna, atat a tinut smartpad-ul meu( MEDIACOM M-MP5303 ) ...am spart geamul de deasupra display-ului (touchscreen-ul cred ) stiti cum as putea sa-l repar in Romania? cat m-ar costa?

4 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

In primul rand trebuie sa cauti daca se poate schimba doar touch-ul, daca nu, adica trebuie schimbat si ecranul atunci nu se merita reparat, mai degraba vandut pe piese.

| Chilarasu_Ionut_Adrian_1986 a răspuns:

Salut! il vreau eu asa spart cat vrei pe el?

| maria214 a răspuns (pentru Chilarasu_Ionut_Adrian_1986):

Buna! Si eu sunt in aceeasi situatie am un telefon MEDIACOM X 500 cu displayul sau ma rog sticla sparta, touchul functioneaza doar in partea de sus! Daca esti interesat sa-l cumperi imi poti da un email alesandraxo@yahoo.com sau pe fb https://www.facebook.com/aless.allexandra

| anonim_4396 a răspuns (pentru Chilarasu_Ionut_Adrian_1986):

Buna,scuza-mi deranjul te rog! Am vazut intamplator raspunsul tau la o intrebare legata de un telefon mediacom cu sticla sparta! Si eu sunt in aceeasi situatie am un telefon MEDIACOM X 500 cu displayul sau ma rog sticla! L-ai dus la diferite serviciuri ssi mi s a spus ca touchiul nu este afectat, necesita doar sticla schimbata! Daca esti interesat sa-l cumperi imi poti da un emailla alesandraxo@yahoo.com sau pe fb https://www.facebook.com/aless.allexandra