| mafiot1 a întrebat:

Salut.O sa se lanseze noul iMac Pro cu i9 si placa video Radeon Pro Vega 64 cu 16GB of HBM2 memory si Radeon Pro Vega 64X cu 16GB of HBM2 memory, si as vrea sa stiu daca merita pentru Gaming Extrem si daca da ce model de procesor recomandati? Cel de 18-core? Mentionez ca o sa ii instalez Windows 10 64 Biti Home Original.Dar pot sa schimb placa video cu una de la nVIDIA model RTX 2080 Ti Mini?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce jocuri te gandesti sa joci pe un imac? laughing solitaire, quake, tomb rider, si collin mcrae rally?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru mafiot1):

Pai si de ce nu iti iei un ps4 sau un xbox daca vrei doar pentru jocuri?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru mafiot1):

Pai si cu o consola nu?
Dar daca te duci in vacanta banuiesc ca nu iti iei calculatoru dupa tine, si ca sa te duci cu el la un prieten, are si el. n-am prins ce-ai vrut sa zici