| wolf69 a întrebat:

O sa vi se para stupid ce intreb dar as vrea sa imi fac Facebook si am 2 intrebari.
1. Pe aplicatia Messenger Facebook pe telefon, mesajele/conversatiile apar si pe contul de Facebook (cand ma loghez pe calculator)? sau raman stocate doar in aplicatia de pe telefon?
2. Tot pe acest messenger Fb, imi ia automat poza de pe profiul meu de facebook nu?

Răspuns Câştigător
| Vanqu1sh a răspuns:

Da, toate datele se salveaza online in serverele celor de la fb, deci fotografii si conversatii si orice o sa ramana online, tu o sa le poti vedea oriunde accesezi contul tau.

| wolf69 explică (pentru Vanqu1sh):

Multumesc pentru lamurire

1 răspuns: