| CTLN a întrebat:

SAlut,oameni buni! Am o mare problema! Mi-am instalat Acum 2 zile Windows-ul eu singur pentru prima oara! Si deodata mi-a aparut o chestie in care spune ca bateria nu este compatibila cu laptopul! sad Si nu stiu ce sa fac! Ma puteti ajuta, va rog frumos? sad Ofer funda! happy

2 răspunsuri:
| dustru a răspuns:

Start>click dreapta pe "computer", apesi manage, gasesti "device manager", acolo cauti batteries, si gasesti ceva de genul " Microsoft acpi compliant control method", click dreapta si selectezi uninstall.Da restart la pc.

| CTLN explică (pentru dustru):

Am facut asta dar fara succes sad nu stiu ce sa mai fac? am inteles ceva de power management... sti despre ce e vorba?