| CTLN a întrebat:

SAlut,oameni buni! Am o mare problema! Mi-am instalat Acum 2 zile Windows-ul eu singur pentru prima oara! Si deodata mi-a aparut o chestie in care spune ca bateria nu este compatibila cu laptopul! sad Si nu stiu ce sa fac! Ma puteti ajuta, va rog frumos? sad Ofer funda! happy

Răspuns Câştigător
| JohnnyWylde a răspuns:

Din cate am vazut, eroarea apare in mod normal atunci cand schimbi bateria originala a laptop-ului, iar cea noua nu are acelasi voltaj cu cea veche. Daca tu nu ai schimbat bateria dar tot iti apare eroarea iti sugerez sa reinstalezi windows-ul sau mai bine sa chemi pe cineva care sa te ajute si care se pricepe din moment ce la tine a fost prima oara si probabil ai gresit ceva. Totusi instaleaza alt windows decat cel folosit data trecuta (tot 7 dar de pe alt DVD)

| CTLN explică (pentru JohnnyWylde):

Eu am windows 7 home premium acum. mi-am instalat si windows 7 ultimate dar la fel imi zicea. big grin nu stiu ce sa fac... am inteles de la cineva de un software pe nume power manager sau management ..cica e pentru baterie dar nu stiu de unde sa-l iau big grin ma poti ajuta?

| JohnnyWylde a răspuns (pentru CTLN):

Power Manager cred ca este de la Windows in Control Panel

| CTLN explică (pentru JohnnyWylde):

Gata am rezolvat-o laughing mi-am instalat i noi windows-ul si merge..nu a veam un driver. care continea software-ul peentru baterie numit power management. mersi oricum de ajutor

7 răspunsuri:
| JohnnyWylde a răspuns:

Sigur asta zice eroarea? Fa-i un print screen sau o poza cu telefonul sa vedem si noi eroarea.

| Λndrei a răspuns (pentru JohnnyWylde):

Că bine zici.

| CTLN explică (pentru JohnnyWylde):

Ok..am sa fac si am sa pun big grin sper ca ma poti ajuta laughing

| CTLN explică:

Http://i.imgur.com/ZPWERow.jpg uite aici poza cosminiionutz