| Jigokunokishi a întrebat:

Salut oameni buni! Am o problema cu PC-ul, la intervale de timp se blocheaza sta blocat cateva secunde, mai putin de un minut si daca ascult ceva bazaie in acel moment apoi ia totul de unde era. Am mai avut problema asta si nu mai stiu cum am rezolvat-o. Stie cineva ce as putea face sa rezolv problema? Sau stie careva care e cauza problemei? Multumesc anticipat! Astept raspunsurile voastre cu mare drag happy

3 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Daca se blocheaza total, inclusiv mouse-ul, problema poate fi cauzata de o problema mecanica cu HHD-ul.

gen cum pusca inima marioarei inainta sa faca un infarct fatal

Dar nu bag mana in foc. daca ar avea cauze fizice, iti dai seama dupa sunetele scoase de HDD

| nuarde a răspuns:

Intri la servicii, si cauta seriviciul următor Intel(R) Extreme Tuning Utility Service, și inchizi acest serivici, apoi vezi dacă ți se mai blochează ceva!

| Stefan_Stef_1990 a răspuns:

Cand se blocheaza dai una dar nu tare si se rezolva.Asa am patit si eu acum merge ok.P.S:poate ma crezi nebun dar chiar a mers