| Raptor1234 a întrebat:

One Plus 6T Meclaren Edition nu mai este in stoc pe site-ul oficial. Credeti ca va mai aparea sau s-a dus de tot editia speciala? Eu voiam sa il comand dupa anul nou. Imi este foarte ciudacrying

3 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Pai avand in vedere ca este editie o editie speciala s-a cam dus...

NU vreau sa pun paie pe foc, dar este chiar pacat, telefonul ala avea niste functii speciale extraordinare, unele care chiar nu le-am mai vazut. In orice caz ce sa zic incearca alte magazine online poate ai noroc si-l mai gasesti undeva

| Raptor1234 explică (pentru Bogdan70001):

Multumesc. Dar mai am o intrebare: cand cumpar de pe site-ul oneplus pot plate coletul si cand ajunge la mine? Adica prin sistem ramburs sau trebuie neaparat sami platesc cu cardul gen paypal? Pentru ca eu banii ii am in casa, nu la banca.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Raptor1234):

Nu cred ca il poti platii prim ramburs avand in vedere ca vine din alta tara, poate decat cu card-ul.Dar in fine eu zic sa parcuri putin pasii de cumparare al unui 1+6t si la metoda de plata vezi ce optiuni ai. Daca ai ramburs nu mai trebuie decat sa astepti pana faci rost de bani(am inteles ca vrei dupa revelion), iar daca nu poti decat online pune banii pe card