| Anonim2003000 a întrebat:

Pe site-ul oficial One Plus nu mai este in stoc nici un oneplus 6! Credeti ca o sa mai apara?
Si de exemplu daca vreau sa imi iau un 6T prin decembrie o sa mai gasesc de pe site-ul oficial? Care este diferenta intre a cumpara de pe site-ul lor un oneplus si a cumpara de pe Emag sau Quick Mobile?

1 răspuns:
| Bogdan70001 a răspuns:

Mai nu are rost sa te chinui sa-l iei de pe site-ul official. Poti sa-l iei de pe Emag sau PCGarage.Dar vezi mai intai ce site vinde acel OP 6 sa nu fie vreo chinezarie