| untu a întrebat:

Ori de cate ori intru pe Windows Internet Explorer sau pe Skype imi apare pagina alba, dar goala! Ce are? cum pot sa rezolv?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Internet Options-Advanced-"bifezi" use software rendering instead of gpu
Daca tot nu merge intri la internet options-connections-LAN settings si "bifezi" Automatically detect settings

| untu explică (pentru anonim_4396):

Nu pot,apare pagina alba, goala, dar cursorul se invarte, astept sa se opreasca pana la sageata cursorului, dar fereastra dispare brusc(s-a inchis)

| anonim_4396 a răspuns (pentru untu):

In Internet Option poti intra si din Control Panel.
In windows 7-control pannel, alegi View by: large or small icons
Apoi daca nu, poti incerca in command promt: ipconfig/flushdns
Incearca si ce-a spus Ramon.
Firefox, Opera sau Chrome iti functioneaza?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca e adware, instalat cu ce a mai descarcat el, s-ainstalat in orice browser.Chestia e ca daca s-a instalat in toate browserele, nu il prea lasa sa descarce adwcleaner, tocmai entru ca adwcleaner dezinstaleaza magaria aia.Trebuie sa scrie Google in casuta de cautare si cand ii apare google pe ecran, atunci sa descarce adwcleaner. poate rezolva.

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai daca foloseste porcaria aia de IE plin de vulnerabilitati...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa descarci cand poti adwcleaner, scanezi cu el, stergi si apoi dai restart la pc.