| danyshark a întrebat:

Salut, pcul cand incerc sa-l pornesc dupa 10-15 sec incepe sursa, cooleru de pe procesor, placa video sa se invarta la maxim(ca si cum ar decola pc ul) si pe monitor nu apare absolut nimic. Ce poate fi?

1 răspuns:
| marinaru777 a răspuns:

Daca nu ai imagine poate fi o placuta de ram, procesorul sau placa video. De obicei coolerul intra pe treapta a doua de ventilatie cand este prea mult praf la maxim 1 an trebuie curatate ventilatoarele.