| comans858 a întrebat:

Am si eu o problema la PC. Am schimbat pasta termoconductoare de pe procesor si procesorul grafic de la placa video si acum cand pornesc PC-ul imi apare pe monitor "No video input" si ventilatorul de pe placa video nu se mai invarte. Nu am scos niciun cablu.
P.S. : Tin sa precizez ca se azumea un zgomot foarte deranjant inainte sa schimb pasta. Cred ca e de la sursa ( nu sunt sigur )

4 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Scoate memoriile ram si asculta daca se aude niste beep-uri continuu!
Ai conectat alimentarea separata cu 4pini de langa procesor?

| comans858 explică (pentru CPAElites):

Am scos ramii si nu se aude, cred ca s-a ars placa de baza

| Claudiu1905 a răspuns:

Posibil sa fi uitat sa reconectezi ventilatorul placii video

| comans858 explică (pentru Claudiu1905):

L-am reconectat dar degeaba.