| k330sk3a a întrebat:

Pe calculatorul meu am instalat nfs carbon de 2 ori(o data inainte de a avea sapphire radeon hd 7750 si o data dupa ce l-am cumparat). Astazi l-am instalat si imi merge extrem de greu.Nu am facut update la nici un driver si nici nu am schimbat vreo componenta.Ce se intampla?

Componente:
Intel g620 2.4ghz
4gb ddr3 ram
radeon hd 7750 2 gb ddr3
asrock h61m

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Intrebare: Ai conectat monitorul la placa video dedicata sigur? Trebuie conectat jos: http://www.mysuperpc.com/......t_boot.jpg cum este aici in zona unde are acel cablu cu alb(mufa).

| Jipa95 a răspuns:

Sigur ai instalat driverii corespunzatori placii video? Probabil ca tu mergi cu grafica onboard, nu cu placa video si de aceea.

| k330sk3a explică:

V-am spus ca am mai avut nfs carbon instalat dupa ce am cumparat placa video si atunci a mers, dar acum nu si nu am schimbat nici o componenta.