| Costel710 a întrebat:

Salut,pe YouTube cum fac sa îmi pun un singur nume?
Când dau sa modific numele îmi cere 2 nume!
Cum fac sa pun doar unul!?!

11 răspunsuri:
| dragosss127 a răspuns:

Pai fii atent poti sa lasi spatiu necompletat.Te ajuta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă-ti un "brand account".

| Costel710 explică (pentru dragosss127):

Nu poți sa lași un spațiu necompletate!

| Costel710 explică (pentru anonim_4396):

Și cum fac asta?

| Señor1ta a răspuns:

Nu se poate. împarte numele, gen Cos Tel

| Costel710 explică (pentru Señor1ta):

Pai și Selly, cum are doar un nume?
Ex : iRaphael; Xslayder

| Señor1ta a răspuns (pentru Costel710):

Am văzut după că te referi la YouTube. Pe YouTube se poate, nu știu de ce nu-ți permite, și eu am un singur nume pe YouTube

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca ai uitat semnul exclamarii. Adica: Fă-ti un "brand account"! Mai analfabetule! Deci se mai intampla sa uitam, dar sa scrii "servici" e greseala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Salontanul):

Nu am spus ca eu scriu in totalitate corect, dar tu pareai ca vrei sa arati asta. De acord cu ultima parte. In plus, nu are rost sa corectezi lumea pe aici.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

E atunci hai sa ne vedem de treaba. Cat despre faptul ca eu corectez, o fac pentru ca asa vreau eu. M-am saturat sa tot vad ca unii nu stiu carte.