| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care folositi laptop, cat va tine bateria in conditii de utilizare medii (YouTube, un film, stat pe Facebook sau cautari Google)? Pentru ca eu am un Dell Inspiron 15 3000 si nu duce mai mult de 2 ore. Iar mie mi se pare putin. Daca ma joc ceva rezista maxim 1h. Cu toate ca este nou.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Acum nu vreau sa fiu rau, dar daca vrei baterie buna cam trebuie sa spargi bani. Autonomie mare o are un ultrabook la 4000 de lei + sau un MacBook. Orice altceva tine super putin.

| siriusblack98 a răspuns (pentru Wr3nch):

Nu asta am intrebat dar in fine.

| UnderVoltage a răspuns:

Asus A15 Fa506iv daca stau pe net matine undeva la 2-3 ore, uitat la filme luminozitate 70% undeva la 4-5ore si de jucat daca ma joc lol cu fps blocate la 60 max 1 ora, alte jocuri max 30 min