| YONTU a întrebat:

PENTRU CEI EXPERIMENTATI IN CALCULATOARE:
Am Laptop BMI ThinkPad (WINDOWS XP)si nu pot sa imi fac o adresa de internet (sa scriu user name-ul, parola si connect), ma refer ca trebuie intrat undeva in ControlPanel >- Network Connections >- si in partea dreapta sus scrie "Create a new connections" (am dat click) apoi NEXT >- "Connect to the Internet" >- NEXT >- am bifat "Set up my connection manually" >- NEXT si nu imi da voie sa bifez "Connect using a broadband connection that requires a user name and paswords". Oare de ce nu imi da voie? crying
Va rog, o idee cat de mica!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ruleaza services.msc, lista aparuta cauta Telephony, da click dreapta pe Telephony si alege Proprities, in fereastra nou aparuta cauta Startup Type si acolo alegi automatic, dai apoi Apply si dupa aia apesi pe butonul Start ca sa pornesti serviciul si ca sa termini apesi pe Ok, asta ar trebui sa rezolve problema sper eu, bafta!

| YONTU explică (pentru anonim_4396):

Mersi foarte frumos!

4 răspunsuri:
| YONTU explică:

Uite ia id-ul meu si vb pe mess sef_yontu@yahoo.com ITI PROMIT CA TI DAU FUNDA!

| SKline a răspuns:

Salut la tine trebuie de instalat drivere din nou la internet. iti trebuie programul driverpack apoi mai departe e simplu. iti va arata ce trebuie sa instalezi ce drivere sunt si ce nu-s. bafta o sec iti o adresa e http://drp.su/ru/

| YONTU explică (pentru SKline):

E in rusasad!