| Equinoxer_Marian_1992 a întrebat:

Salut, pentru Sfântul Andrei s-au oferit vouchere cadou de la Altex celor cu nume de Andrei/Andreea. Dacă are cineva un voucher pe care nu îl folosește, am rugămintea să-mi trimita un pm, dau funda, mulțumesc.

5 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Nu ti-a dat cineva ieri?

| Equinoxer_Marian_1992 explică (pentru christall):

Din păcate nu. Cred ca altcineva a postat ieri

| figo2222 a răspuns:

Asta e şi problema happy
Ai fi chiar tăntălău dacă ai vrea să dai un voucher gratis cuivalaughing)
Nu te supăra pe mine
Fundă?

| Equinoxer_Marian_1992 explică (pentru figo2222):

Ideea e ca voucher-ul expira în 2 zile și trebuie oricum cumpărat de minim 250 lei, e mai mult o reducere, nu în voucher.

| Equinoxer_Marian_1992 explică:

Din păcate nu.