| Costis3x69 a întrebat:

Salutare tuturor prietenilor, mei la mulți ani tuturor celor care au numele de Andreea, Andrei deci azi de Sfântul Andrei am primit o pereche de boxe cu lumini RGB, in fine cert e că se auzeau tare, acum se aud încet, de ce? 2 ore sau auzi tare ...atât de la ce să fie? Boxele sunt Mirya și erau noi noi nouțe in cutie, neumblate in ele de la Altex erau luate...

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa se intampla cand bateria ajunge la un anumit nivel de energie. La un moment dat se aud mai incet. Bagă-le la incarcat.

| literallythesamebruh a răspuns:

Se aud încet sau volumul este mai redus? Ai încercat să schimbi sursa audio?