| Dragos7899 a întrebat:

Salut, pot face un card la 16 ani? Am nevoie de unul, deoarece am o consola si vreau sa iau ceva online.(nu as vrea sa iau cardul parintilor, exista tot felul de riscuri pentru plati online, mai ales ca trebuie sa fac plata din alta tara)

3 răspunsuri:
| wowmentol2 a răspuns:

Poți să-ți faci linistit, dar sunt si alte modalități de plata online fara card gen un cont paysafe, skrill etc.dar daca vrei neapărat card, da îți poți face

| Drsss a răspuns:

Poti,dar trebuie să fi cu un părinte.

| ASDW4LIFE a răspuns:

Din cate stiu ai nevoie de 14 ani(varsta la care primesti buletinul)