| Ecaterina13 a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti. Atunci cand imi conectez telefonul cu cablul de date la calculator, as vrea sa nu se vada ce am pe telefon. pentru ca eu mi-am pus un cod la foldere(si nu vreau sa se vada ce am pe el(poze, filmari... Cm fac? Va rog.e urgent

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu tot tu le vezi? Daca te conectezi la pc?

| Ecaterina13 explică (pentru darrio2007):

Da, dar mai intra cineva pe el big grin. Nu-ti pot spune exact de ce nu vreau sa se vada cans il conectez.

| cosminextreme1208 a răspuns:

Trebuie sa le parolezi si din calculator trebuie sa consulti un manual special pentru calculatoare bafta!