| bogdan74688 a întrebat:

Salut prieteni. Am si eu o curiozitate, legat de cei de la http://www.pcgarage.ro/. Am de gand sa comand de la ei, si vreau sa stiu, daca mai sunt si altii care au facut acest lucru. M-ar interesa cateva produse, dar cel mai important, as vrea sa stiu daca sunt baieti de treaba, si isi fac treaba, ori ar fi mai bine sa caut mai mult, dar sa iau de la un magazin nu prin comanda online. Ms.

Răspuns Câştigător
| Muzika a răspuns:

Si EMAG ii un site foarte bunhappy Incearcal:*

3 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Www.emag.ro

si www.altshop.ro (daca esti din Galati, transportul este gratuit!)

| GoldwinNn a răspuns:

Http://www.cel.ro mai bine comanzi de aici ca si eu am cumparat ceva de la ei...si chiar sunt baieti de treaba. Poti returna produsu in maxim 15 zile daca nu iti convine de el:D

| diesel94 a răspuns:

Iti recomand sa cumperi de la emag.ro sunt foarte de treaba si nu platesti transportul ca la pcgarage, zic din propria experienta