| BetivanuLHaios a întrebat:

Salut prieteni!
As dori sa rootez o tableta Vodafone smart tab II 7, insa nu ma prea pricep.
Daca stie cineva o metoda, as fi incantat sa o aud. (Va rog sa fiti putin mai expliciti, nu le am cu tehnologia :]] )

1 răspuns:
| ChryssIoana06 a răspuns:

Intri la: "Setari" --> "Wi-Fi" --> "Scanare dispozitive" --> cauti rooterul pe care il ai, atingi cu degetul numele lui si introduci parola de pe spatele rooterului sau cea din manualul de utilizare. Astepti sa se conecteze si gata. Sper ca te-am ajutat. Mult succes!