| BetivanuLHaios a întrebat:

Incerc sa imi rootez tableta, insa am o problema cu depanarea USB.
Mai exact, calculatorul nu imi citeste folderele din tableta. (Depanarea USB este activata). Cand o conectez, imi apare doar instalarea unui driver (care l`am instalat) si imi spune ca e conectat ca dispozitiv media.
Tableta este Lenovo / Vodafone smart tab II 7.
Va rog, am nevoie de mare ajutor, mai ales din partea unui expert :] Funda garantata raspunsului castigator.

4 răspunsuri:
| pirij a răspuns:

Nu fa root... eu am facut pe Allview si acuma imi merge tableta in frameuri...

| BetivanuLHaios explică (pentru pirij):

O fac pe riscul meu :]

| MiStErBeatBoX a răspuns (pentru pirij):

Allview este cea mai de rahat firma IT din Romania produse chinezesti asambalte in Romania NU RECOMAND ACHIZITIONAREA!

| MiStErBeatBoX a răspuns:

Fii atent pas cu pas exista 2 modalitati de rootare cea cu usb si cea fara cea fara este usoara si nu necesita mult timp intri in google play si cauti zRoot este free din cate stiu nu am tel cu android de fapt nu am tel dar... este gratis si este usoara sper ca te am ajutatbig grin