| anonim_4396 a întrebat:

Salut prieteni, Dețin o aplicație pe iPhone HealthForYou by SilverCrest se poate împerechea cu Health Apple unde am conectat echipamente de măsurare de la Cântar de baie pana la Termometrul de frunte. Cum pot șterge toate activitățile înregistrate in aplicație sau dacă se poate reseta aplicatia? Am șters rând pe rând (zile adunate) dar când pornesc fiecare aparat se sicronizeaza toate datele înapoi in aplicație. Mulțumesc mult.

1 răspuns:
| AureliusTPU a răspuns:

Asta o faci din setari de la memorie (sunt pe Android dar am avut si iphone)