| anonim_4396 a întrebat:

Salut Prieteni TPU!
Am încercat să fac un playlist cu Power Point și nu-mi iese deloc. Am dat save as și în format mp4.
Dar îmi apare ca videoclip și merge puțin prima melodie și se oprește videoclipul. Mă puteți ajuta cu un sfat?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Faci (editezi) muzica la lungimea prezentarii, salvezi in mp3, dupa care il incorporezi in PP.
In final, poti face salvare ca o prezentare sau ca un film.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ma mira ca ti-a pornit prima melodie. laughing
Daca faci un playlist, fa-l in Notepad, cu extensie "m3u".

| COSTEL43 a răspuns (pentru Bula):

Da înțeleg dar voiam să cânte una după alta pe o prezentare media.
Am încercat cu power point dar nu mi-a mers.

| Bula a răspuns (pentru COSTEL43):

Faci (editezi) muzica la lungimea prezentarii, salvezi in mp3, dupa care il incorporezi in PP.
In final, poti face salvare ca o prezentare sau ca un film.

| NLS a răspuns:

Sau introdu toate melodiile dorite în Aimp, și creează un playlist pe care îl salvezi pe ecran. Poți crea și playlist-uri m3u dar și pentru alte programe (aimp, etc )