| MakeLoveNotWar a întrebat:

Probabil stiti programul LastActivityView. El arata activitatile etc etc. Intrebarea este: Cum as putea sa sterg toate activitatile afisate de el sau cum fac sa dispara?

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Zi-i lui taica-tu ca te uiti la p0rn. O sa inteleaga, ce naiba. happy

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru MakeLoveNotWar):

A, nu stiu decit ca samp e un rahat. A, si despre terminatii care folosesc coduri/cheaturi, nu cred ca vrei sa stii ce parere am...
P.S. On-topic - adminul ala se prinde chiar daca reusesti sa modifici activitatile. De regula programele de genul asta nu sint chiar asa de usor de dus de nas, iar daca modifici logul, adminul vede clar ca ai o bucata de timp fara nimic, dar si fara restart de sistem dupa bucata aia. In fine... lasa prostiile, joaca corect sau lasa-te daca nu esti in stare decit cu cheaturi.

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru MakeLoveNotWar):

Fara indoiala.