| chris7053 a întrebat:

Recent am cumparat un computer uzat. Am conectat toate cablurile dar dupa ce se incarca windows-ul imi scrie "Not support" si devine totul negru. Care ar putea fi problema?

Răspuns Câştigător
| dadonexus a răspuns:

Reinstaleaza windowsul sau de la procesor

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mie mi se pare ca nu indeplineste cerintele de sistem pentru sistemul de operare pe care l-ai instalat. Uita-te la cerintele de sistem si verifica cu datele tehnice ale pc-ului: procesor, capacitate HDD, memorie RAM. Numai bine!

| express11 a răspuns:

Laptopul Meu.Net

| chris7053 explică:

Va multumesc pentru tot a fost de vina windows-ul era XP SP1 si am instalat SP2 si acum merge.