| C0smaX a întrebat:

Recent am intrat in setarile la PC si am observat ca viteza mea de internet a scazut. Este cumva vreun program care mi-ar putea reseta toate setarile de la PC?

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Up!

| C0smaX explică (pentru gabicoo):

UP! te referi la modemurile de la eMAG nu? XD
Daca da care este unul mai bun.MS

| Vl4dootz a răspuns:

Cel mai probabil este din cauza providerului tau de internet. Daca recent ai observat ca viteza la internet iti scare, e posibil sa ai un virus. Fa o scanare completa a pc-ului.
Bafta!

| eanadandre a răspuns:

Dai la setari si undeva iti arata actualizare sistem.La mine asa e.Sau daca nu e asa dai repornire.Sau poate fi de la internet nu de la tine.Si la minr catedata scade.In fine incearca si vezi