| Stefanutz14_4551 a întrebat:

Cum as putea sa-mi maresc viteza la internet fara " imi mari banda " sau ceva de genu'... de exemplu cu un program. Ms mult :* big grin

2 răspunsuri:
| Daviiiiiid a răspuns:

Nu exista asa ceva... ori calculatorul e de vina ori netul...sarbatori fericite love struck!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate mari viteza considerabil cu acest program http://www.panalu.net/2010/12/optimizareaimbunatatirea-conexiunii.html citeste articolul si daca nu esti expert ai o optiune care face el totul cu doar un click