| celmaitarenume a întrebat:

Recent mi-am achizitionat un ceas rolex (replica, dar la cea mai buna calitate si un pret pe masura, 200 de euro). De ce atunci cand il tin in cutie nu mai merg secundele si minutele? E ceva pe senzori sau e bateria slaba?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

=)))
cu 200 de euro iti luai un fossil sau diesel, de statea mata-n coada
https://www.thewatchcorp.com/......3-p84/s101
asa.
Nu toate paletele de ceasuri, fugazy si fake. :)
200 euro pentru un ceas fake :)))

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru celmaitarenume):

Mai conteaza cati ani am eu? te ajuta cu ceva?
schimba numerele intre ele happy
Cum sa dai pe un ceas fake, 200 euro? laughing
Te duceai la un magazin la oricare mall, si cu 200 de euro, iti luai 3 ceasuri swatch, sau fossil sau diesel, sau festina.
Sau unu mai scump, ca ala din link, da macar nu era o porcarie fake.
tu si cu tiganii aia care, cand ii intreaba la tv, cat au dat pe rochia de mireasa, zic ca 50.000 de euro, si cand colo, a fost nici 1500 ron.
asa si tu.
Cum sa dai 200 euro pe un ceas fake?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru celmaitarenume):

Adevaru ca unde e cerere, si oferta. daca exista oameni ca tine sa dea 200 euro pe un ceas fake, exista si oferta, unde e cerere laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am scris m-a t z a, dar imi autocorecteaza astia mata.
ma rog.

| AlxAlex42 a răspuns:

Rolex la 200 de euro?
200 de euro?
Poate voiai să scrii 2000 de euro. că nu există rolex la 200 de euro!
Dacă este chiar 200 de euro atunci clar că e un ceas fake, și te-au aburit.
Dacă nu merg secundele și minutele ți l-au vândut și stricat laughing
Și într-adevăr vorba lui Cătălin, decât să dai 200 de euro pe un ceas fake doar că e un Rolex fake și că poartă numele de Rolex (chiar dacă lumea vede imediat că e fake) mai bine cumpărai un ceas nou și calumea cum ar fi fossil care totuși e un ceas care după părerea mea e foarte elegant.
Chiar dacă nu sunt purtător de bijuterii.
200 de euro aruncați așa la vânt, ce să faci când n-ai ce să faci fra. Data viitoare fii mai atent și folosește creierul.