| Onciu_Claudiu_1997 a întrebat:

Salut, recent mi-am schimbat bateria la un iphone 12 dar tine exact la fel ca și înainte, ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu ți au făcut nimic

| Moni_Moni_Si_Dani_1980 a răspuns:

Ai scris "tine exact la fel ca si inainte" ai vrut sa zici nu mai tine la fel?

| Onciu_Claudiu_1997 explică (pentru Moni_Moni_Si_Dani_1980):

Inainte ținea putin si am schimbat bateria si acum dupa ce am schimbat, tine la fel de putin

| Moni_Moni_Si_Dani_1980 a răspuns (pentru Onciu_Claudiu_1997):

Lai luat nou sau SH
Daca e SH bateria a cedat si bateria ce ai pus-o noua nu e originala e prosteala de asta nu tine curent scapa de tel.